معماری
خانه / متفرقه / خسرو حیدری: از دست داور یک سال پیر شدم/ می‌توانستیم برنده بازی شویم

خسرو حیدری: از دست داور یک سال پیر شدم/ می‌توانستیم برنده بازی شویم

کاپیتان استقلال با بیان اینکه داور عملکرد بدی در داربی داشت گفت: داور با تصمیم‌های خود باعث شد یک سال پیر شوم.

به گزارش سايت عصر دانايي و به نقل از ایسنا، استقلال در داربی ۸۵ با یک گل مغلوب رقیب دیرینه خود شد. خسرو حیدری بعد از پایان بازی گفت: شرمنده هوادران شدیم. بعد از بازی ما را تشویق کردند و به خودم افتخار کردم که پیراهن استقلال را می‌پوشم. بازی را خیلی خوب شروع کردیم و در پنج دقیقه اول موقعیت گلزنی هم داشتیم. امروز شانس‌های زیادی برای گلزنی داشتیم. متاسفانه روی حرکتی که کار کرده بودیم، گل خوردیم. در نیمه اول و دوم موقعیت داشتیم. در خیلی از زمان‌ها می توانستیم گل بزنیم. می‌توانستیم برنده بازی شویم.

او با بیان اینکه تاکنون نسبت به عملکرد هیچ داوری‌ام اعتراض نبوده خاطرنشان کرد: امروز یک سال پیر شدم. مخصوصا امروز با کمک داور نیمه دوم جر و بحث کردم. در چند صحنه رفتم روی هوا ولی داور اعتقادی به گرفتن خطا نداشت. آقای حیدری نخستین قضاوت خود را انجام داد اما تیم ما از داوری راضی نیست.

کاپیتان استقلال درباره پرتاب اشیا به سمتش و اصابت به سر او گفت: هواداران پرسپولیس این کار را کردند. این کارها جالب نیست.

او درباره اینکه آیا معتقد است دوار به درستی به نفع پرسپولیس اعلام خطا کرده است، گفت: بالاخره کارشناسان تشخیص می‌دهند. خیلی‌ها می‌گویند چشمی باید اخراج می شد ولی قانون جدید اینطور نیست. هم دروازه‌بان به توپ رسید و هم بازیکن چسبیده به توپ بود. از داوری خیلی اذیت شدیم. خود من خیلی اذیت شدم.

حیدری درباره سرنوشت استقلال در ادامه لیگ هفدهم، اظهار کرد: منصوریان هم خیلی زحمت کشید ولی الان در کنار ما نیست. شفر هم تازه آمده و خودش هم گفت ای کاش دربی چند هفته عقب می افتاد ولی امروز استقلال متفاوتی دیدم. امروز می‌توانستیم بازنده نباشیم. آنها موقعیت خاصی جز پنالتی نداشتند. در دقیقه پنج می‌توانستیم گل برتری را بزنیم. در نیمه دوم چند موقعیت داشتیم. توپ نمی‌خواست به گل برود.

منبع ایسنا

درباره ی مدیر وب سایت

همچنین ببینید

رشد در عین فشار

رشد در عین فشار         ☑️ کانال عصر دانایی در پيام‌رسان ایتا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *